O firmie

Szanowni Państwo!

Jako jedna z najstarszych prywatnych drukarni w Polsce systematycznie doskonalimy poziom jakości naszych usług. Od 30 lat staramy się sprostać oczekiwaniom naszych Klientów i zaspokoić ich potrzeby. Kierujemy się przesłaniem, że najważniejsze jest zadowolenie i zaufanie naszych Klientów, które dają gwarancję na odniesienie sukcesu na rynku. Dbamy o dostarczenie Państwu produktów najlepszej jakości dążąc do krótkich terminów realizacji zleceń.

Kładziemy szczególny nacisk na podnoszenie kwalifikacji zawodowych naszych pracowników. Inwestujemy w ludzi młodych, szkoląc rocznie średnio 6-7 adeptów sztuki drukarskiej. Nasze usługi wykonujemy zgodnie z Polskimi Normami. Specjalizujemy się min. w wykonywaniu książek (począwszy od redakcji technicznej po oprawę introligatorską), pudełek, opakowań (od projektu poprzez wykrawanie do gotowego wyrobu).

Będąc elastyczni na potrzeby rynku, rozszerzyliśmy asortyment naszych usług. Proponujemy naszym Klientom szeroki wybór akcesoriów reklamowych m.in.: parasole, krawaty, flagi, bombki, balony, medale i znaczki okolicznościowe, długopisy, odzież reklamową, upominki firmowe. Na artykułach tych możemy dla Państwa wykonać nadruki. Staramy się być otwarci na Państwa sugestie i uwagi. Chętnie służymy pomocą w realizacji projektów naszych Klientów i dążymy do rozwiązania każdego postawionego przed nami zadania. 
UsługiNowości i wydarzeniaKalkulacjeO firmieKontaktHistoria drukuKsięga gości